Filtr separatora powietrza oleju

Możliwość komentowania Filtr separatora powietrza oleju została wyłączona

Zastosowanie w silnikach i nie tylko

Filtr separataora powietrza oleju wykonany z bardzo dobrych materiałów, co wpływa na długotrwałe zadowolenie klientów oraz jakość użytkowania. Dzięki filtrom wymienisz wszystkie uszczelki, które przez lata nie były wymieniane w Twoim samochodzie. Filtr separatora powietrza oleju usuwa olej i mgłę olejową, dzięki wskaźnikom zanieczyszczenia filtra, rzetelnie wskazuje na ile filtr jest jeszcze w stanie nam posłużyć. Filtr separatora powietrza oleju ma swoje zastosowanie w lakierowaniu lub innych usługach, które wymagają odolejacza. 

Filtr separatora powietrza oleju

Przemysł lakierniczy 

Filtr separatora powietrza oleju należy do grupa filtrów specjalnie zaprojektowanych do oczyszczania powietrza przeznaczonego do pistoletów lakierniczych. Główny zadaniem filtrów jest oczyszcanie powietrza ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń takich jak :

  • drobiny stałe
  • woda
  • olej

Istnieją różne filtry, o znacznie różniącej się specyfice filtracji. Wyróżniamy:

  • podstawowy filtr przeznaczony do oddzielania zanieczyszczeń i wody, a także służy do pomiaru poziomu ciśnienia powietrza oraz jego regulacji
  • filtr z węglem aktywnym umożliwia przystosowanie powietrza do pracy w maskach lakierniczych 

Wszystkie elementy filtrów zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dlatego, filtr separatora powietrza oleju jest idealnym zastosowaniem w kabinach lakierniczych, gdyż jest on odporny na działanie wysokich temperatur i odporny na działanie rozpuszczalnika. 

Filtr separatora powietrza oleju to najchętniej wybierany produkt przez lakierników oraz firmy, które oferują usługi z wykorzystaniem właśnie tych filtrów. 

Więcej o filtrach dowiesz się na: https://darmotsc.pl/