spare parts sulzer engine al 20/24

Możliwość komentowania spare parts sulzer engine al 20/24 została wyłączona
engine al 20/24 spare parts sulzer

Spare parts sulzer engine al 20/24 są ważne dla utrzymania sprawności i funkcjonalności maszyn, urządzeń i innych produktów. Użytkownik może kupić spare parts sulzer engine al 20/24, aby naprawić lub zastąpić uszkodzone fragmenty, co pozwala na dalsze korzystanie z produktu. 

Specyfikacja

Silnik Sulzer AL 20/24 jest to 12-cylindrowy silnik o pojemności skokowej 200 litrów, który został wprowadzony na rynek w latach 80. XX wieku.

Charakteryzuje się wysoką wydajnością i niezawodnością, co czyni go popularnym w zastosowaniach morskich jako jednostka napędowa statków. Zastosowanie silników Sulzer AL 20/24 obejmuje również generatory, pompy i kompresory.

Specyfikacja techniczna silnika Sulzer AL 20/24 obejmuje:

  • Moc: od 1,8 MW do 3,24 MW
  • Prędkość obrotowa: od 720 do 1000 obr./min.
  • Waga: około 140 ton

    spare parts sulzer engine al 20/24

Części zamienne 

Spare parts sulzer engine al 20/24 należy najpierw określić, które części wymagają wymiany i ich numer katalogowy.

Tłok i pierścień tłokowy są często wymieniane, ponieważ ulegają zużyciu podczas eksploatacji silnika. Także wał korbowy i łożyska mogą ulec uszkodzeniu lub zużyciu, co może wymagać spare parts sulzer engine al 20/24 po pewnym czasie użytkowania. Należy zwrócić szczególną uwagę na pierścienie uszczelniające i uszczelki, ponieważ są ważne dla zapewnienia odpowiedniego ciśnienia i uszczelnienia w silniku. Uszkodzenia lub zużycie zaworów i przewodów paliwowych mogą prowadzić do poważnych awarii. Ponadto filtry paliwa i oleju wymagają wymiany po pewnym czasie w celu utrzymania czystości paliwa i oleju. W przypadku awarii należy zwrócić uwagę na silnik rozrusznika oraz na regulator prędkości, kontroluje prędkość obrotową silnika. 

W przypadku spare parts sulzer engine al 20/24, zaleca się korzystanie z oryginalnych części producenta, aby zapewnić maksymalną wydajność i trwałość silnika.

Więcej informacji na stronie: https://posejdon-marine.pl/sulzer-engines/