Filmy, które powinien obejrzeć każdy mężczyzna

Możliwość komentowania Filmy, które powinien obejrzeć każdy mężczyzna została wyłączona

Klasyka kina

Każdy mężczyzna powinien znać klasykę kina. Filmy, które są uznawane za wybitne dzieła i są w stanie przetrwać próbę czasu. Przykładem takiego filmu jest „Ojciec chrzestny” z 1972 roku. To epicka opowieść o rodzinie Corleone, która jest wplątana w świat przestępczości. Innym klasycznym filmem, który warto obejrzeć, jest „Powrót do przyszłości” z 1985 roku. To niesamowita podróż Marty McFly’a w czasie, aby naprawić błędy swojej rodziny.

Kolejnym filmem, który każdy mężczyzna powinien obejrzeć, jest „Gran Torino” z 2008 roku. To historia starzejącego się Walta Kowalskiego, który postanawia pomóc młodemu chłopakowi z sąsiedztwa. Jego postawa i odwaga są inspirujące i pokazują, że nikt nigdy nie jest zbyt stary na to, by zmienić swoje życie.

Filmy akcji

Jeśli chcesz się trochę rozerwać i obejrzeć coś ekscytującego, to filmy akcji są idealnym wyborem. Jednym z najbardziej popularnych filmów akcji jest „Terminator 2: Dzień Sądu” z 1991 roku. To pełen emocji thriller science-fiction o walce dobra ze złem. Innym godnym polecenia filmem akcji jest „Matrix” z 1999 roku. Ten futurystyczny obraz opowiada o rebelii ludzi przeciwko maszynom.

Kolejną pozycją na liście filmów akcji powinien być „Mad Max: Na drodze gniewu” z 2015 roku. Ten postapokaliptyczny obraz opowiada o Maxie Rockatanskym i jego walce o przetrwanie w okrutnym świecie bez prawa i porządku.

Komedie

Czasami trzeba się po prostu odprężyć i obejrzeć coś lekkiego i śmiesznego. W takim przypadku idealnie sprawdzi się komedia. Jedną z najbardziej popularnych pozycji jest „American Pie” z 1999 roku. To historia czworga przyjaciół, którzy postanawiają dokonać rytuału inicjacji seksualnej przed końcem liceum. Inna godna polecenia komedia to „Anchorman: Legenda telewizji” z 2004 roku. To historia Ron Burgundy’ego – gwiazdy telewizyjnego newsroomu.

Kolejną pozycją na liście powinien być „Zielona mila” z 1999 roku. To smutna historia skazanego na śmierć więźnia, który dziwnym trafem ma wielki wpływ na ludzi dookoła niego.