Spare parts pumps imo

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją, ale też naprawą i regeneracją nowych i używanych części do statków. Serwisujemy silniki główne, pomocnicze, generatory, turbosprężarki, turbiny parowe, oczyszczacze oleju, separatory wody zaolejonej, pompy, spare parts pumps imo, kotły, ale też zapewniamy hydraulikę i sprzęt pokładowy. Zależy nam na tym, aby produkty były wysokiej jakości, a serwisowanie realizowane w sposób niezawodny.statek części

Naprawa i regeneracja dostosowana do Klienta

W przypadku regeneracji, jak i naprawy części do statków, w tym spare parts pumps imo, swoją pracę opieramy również o specyfikację i rysunki producenta lub wykonywane na konkretne zamówienia Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować elastyczność wobec potrzeb kontrahenta. Realizując każde zamówienie, zależy nam na tym, żeby jej finalizacja wywoływała satysfakcję i zadowolenie Klienta, gdyż swą politykę opieramy również o chęć budowania długoterminowych realizacji.

Projekty na zamówienie

Nasza firma zajmuje się również projektowaniem i tworzeniem prac konstrukcyjnych w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych spare parts pumps imo, elementów metalowych, obróbkę skrawaniem bądź obróbkę plastyczną dostosowaną do potrzeb Klienta. Możliwość wykonywania wszystkich prac we własnym parku maszynowym skraca czas realizacji zamówienia oraz sprawia, że nasze ceny są konkurencyjne na rynku, jak i atrakcyjne dla naszych Klientów.

Po więcej serdecznie zapraszamy na stronę: https://posejdon-marine.pl/hydro-vacuum-ska-hydroster-tofama-psr-iron-pump-allweiler-pump/!