Skup tirów

Możliwość komentowania Skup tirów została wyłączona

Odkupimy samochody ciężarowe

Nasza firma z radością nabędzie od Ciebie nieużywane samochody ciężarowe. Skup tirów jest usługą, którą oferujemy już od wielu lat. Jeśli posiadasz uszkodzoną ciężarówkę, równie chętnie ją od Ciebie odkupimy. 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przedsiębiorstwem motoryzacyjnym działającym na rynku od roku 2011. Posiadamy liczne współprace z zagranicznymi firmami. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie zawodowe. Nieustannie się kwalifikują i szkolą, by móc oferować coraz lepsze usługi. Nasz pasja do motoryzacji sprawia, że skup tirów jest zajęciem, które wykonujemy z entuzjazmem popartym wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem. Czym się dokładnie zajmujemy? Nasza działalność opiera się głównie na takich czynnościach jak skup tirów zbędnych lub już niedziałający. Korzystamy z części albo odnawiamy wciąż sprawne ciężarówki. 

skup tirów

Chętnie podejmiemy się współpracy

Jeśli wciąż się wahasz, to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą zamieszoną na stronie internetowej. Znajdziesz tam opinie naszych stałych klientów, którzy już nieraz podejmowali się z nami współpracy. Przeznaczenie swojej ciężarówki na skup tirów będzie dla Ciebie idealną okazją do zrobienia porządków w garażu oraz nabycia nowszego i sprawniejszego samochodu.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Pozwól sobie na nieco nowości i porządku we własnym garażu. Oddanie starego, niedziałającego samochodu na skup tirów pozwoli Ci nieco odetchnąć. Pozwól sobie na radość z zakupu nowego, z nowoczesnymi funkcjami samochodu ciężarowego, w którym jazda stanie się dużo przyjemniejsza.

Więcej informacji na https://www.grupa-energy.pl/skup_tirow,s3.html!