Najbardziej luksusowe i kosztowne modele samochodów na świecie

Możliwość komentowania Najbardziej luksusowe i kosztowne modele samochodów na świecie została wyłączona
Najbardziej luksusowe i kosztowne modele samochodów na świecie

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron to jeden z najbardziej luksusowych i kosztownych samochodów na świecie. Jego cena wynosi około 2,5 miliona dolarów. Samochód ma 8-litrowy silnik W16, który generuje moc 1500 KM. Prędkość maksymalna Bugatti Chiron wynosi 420 km/h. Samochód posiada również system aktywnej aerodynamiki, który pomaga w utrzymaniu stabilności podczas jazdy na dużych prędkościach.

Bugatti Chiron jest wyposażony w skórzaną tapicerkę, klimatyzację i system audio firmy Burmester. Dodatkowo samochód posiada system bezpieczeństwa, który obejmuje siedem poduszek powietrznych oraz system ABS i ESP. Samochód jest również wyposażony w system monitorowania martwego pola i asystenta parkowania.

luksusowe auta

Lamborghini Veneno Roadster

Lamborghini Veneno Roadster to kolejny luksusowy i drogi model samochodu na świecie. Cena tego samochodu to 4,5 miliona dolarów. Samochód ma 6,5-litrowy silnik V12 o mocy 750 KM. Prędkość maksymalna Lamborghini Veneno Roadster wynosi 355 km/h. Samochód posiada również system aktywnej aerodynamiki, który pomaga w utrzymaniu stabilności podczas jazdy na dużych prędkościach.

Lamborghini Veneno Roadster jest wyposażony w skórzaną tapicerkę, klimatyzację i system audio firmy Bose. Dodatkowo samochód posiada system bezpieczeństwa, który obejmuje sześć poduszek powietrznych oraz system ABS i ESP. Samochód jest również wyposażony w system monitorowania martwego pola i asystenta parkowania.

Koenigsegg Regera

Koenigsegg Regera to ostatni z najbardziej luksusowych i drogich modeli samochodu na świecie. Cena tego samochodu to 1,9 miliona dolarów. Samochód ma 5-litrowy silnik V8 o mocy 1500 KM. Prędkość maksymalna Koenigsegg Regera wynosi 410 km/h. Samochód posiada również system aktywnej aerodynamiki, który pomaga w utrzymaniu stabilności podczas jazdy na dużych prędkościach.

Koenigsegg Regera jest wyposażony w skórzaną tapicerkę, klimatyzację i system audio firmy Bang & Olufsen. Dodatkowo samochód posiada system bezpieczeństwa, który obejmuje siedem poduszek powietrznych oraz system ABS i ESP. Samochód jest również wyposażony w system monitorowania martwego pola i asystenta parkowania.