Niezależni dilerzy samochodowi

Niezależni dilerzy samochodowi to grupa, którą coraz częściej można znaleźć na rynku. Ich oferta, jak i pomoc umożliwia znalezienie i zakupienie samochodów w świetnym stanie. Jeśli planujesz zakup auta, koniecznie się z nimi skontaktuj.

Dlaczego warto kupić samochód u niezależnego dealera?

Niezależni dilerzy samochodowi w swojej ofercie posiadają auta, które podlegają gwarancji. Oznacza to, że taki samochód przechodzi naprawy i przeglądy na określonych zasadach. Konieczne jest korzystanie z usług autoryzowanych lub nieautoryzowanych serwisów. Ponadto, części samochodów należy wymieniać na oryginalne. Serwisowany samochód posiada szczegółową dokumentację wszystkich napraw oraz serwisów. Niezależni dilerzy samochodowi wiedzą bardzo dużo o konkretnych pojazdach. Dzięki temu podczas zakupu na pewno dobrze doradzą. Dodatkowo salon załatwi wszystkie formalności związane z nabyciem samochodu, diler załatwi to za Ciebie.

sprzedaż aut
Samochody poleasingowe

Zdarza się, że niezależni dilerzy samochodowi dysponują również samochodami po leasingu. Są to samochody, które nie są stare, bo służyły poprzedniemu właścicielowi nie więcej niż 5 lat, a następnie został wystawiony na licytację. Przez to można znaleźć młody samochód, który jest sprawny technicznie i nie kosztuje milionów. Dodatkowo warto wiedzieć, że zazwyczaj są to auta służbowe lub odebrane w procesie windykacji. Dzięki temu ich historia i dokumentacja jest znana. Niezależni dilerzy samochodowi, jak i klient mają pełną możliwość do wglądu wszystkich papierów. Można się dowiedzieć naprawdę cennych informacji na temat pojazdu.

Dowiedz się więcej na: https://carsonnet.com/pl/search/cars/!