Nie warto zgrywać twardziela

Możliwość komentowania Nie warto zgrywać twardziela została wyłączona

Jak przystało na prawdziwego mężczyznę, dzielnie znosisz ból.

Do lekarza udajesz się, gdy zmuszą Cię do tego okoliczności. Jesteś typem macho, więc starasz się nie okazywać słabości. Okazuje się jednak, że bycie twardym nie zawsze popłaca. Tak też stało się z Tobą. Przez swój upór o mało nie straciłeś zdrowia. Od dawna czułeś tępy ból w lewym boku, lecz zbagatelizowałeś to. By go uśmierzyć, łykałeś mnóstwo środków przeciwbólowych i szedłeś do pracy. Niestety, to szybko się na Tobie zemściło

Któregoś dnia straciłeś przytomność i pogotowie zabrało Cię do szpitala.

Tam okazało się, że masz kamienie w nerkach. Lekarz podał Ci środki uśmierzające, byś mógł spokojnie spać i był wypoczęty. Sen to było to, o czym aktualnie marzyłeś, ponieważ od wielu dni nie spałeś spokojnie. Gdy doszedłeś do siebie, lekarz oznajmił Ci, że w Twoim wypadku potrzebna będzie operacja. Zareagowałeś dość panicznie na tę wiadomość, ale nie ma w tym nic dziwnego, w końcu każdy z nas boi się skalpela. Gdy otrząsnąłeś się z szoku, dowiedziałeś się, że takie zabiegi są znacznie bezpieczniejsze niż kiedyś, a do ich przeprowadzenia potrzebny jest laser rzeszów posiada nowoczesną klinikę nefrologiczną. Zostaniesz tam przetransportowany, jak tylko poczujesz się lepiej.

Nie mając wyjścia, zgodziłeś się na to.

A dwa miesiące później poddałeś się zabiegowi usuwania kamieni nerkowych. Obyło się bez większych komplikacji, a Ty po kilku dniach wróciłeś do domu. Twoja żona zadbała o to, byś przestrzegał zaleceń doktora i pilnował wyznaczonej diety. Ty natomiast obiecałeś sobie, że lepiej będziesz dbał o własne zdrowie i że taka sytuacja- nigdy więcej się nie powtórzy. Pierwszym krokiem ku lepszej kondycji była zmiana nawyków żywieniowych i więcej ruchu na świeżym powietrzu. W końcu młodszy już nie będziesz, a Twój organizm boleśnie Ci o tym przypomniał.