Wsparcie drogowe na drodze prywatnej.

Laweta Toruń

Niedawno zakupiłam wóz, ale jak to najczęsciej jest w naturze kobiety nie leżą dobre dobory w sprawy motoryzacyjnej. I tak oto okazałam się szczęśliwą właścicielką bezwypadkowego bmw serii pierwszej kolor czerwony. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w obwieszczeniu na olx. Standardowo przemyślałabym ten nabytek trzydzieści razy, jednakże opis wyglądał prawidłowo, pierwszy właściciel, zarejestrowany w naszym państwie, olej napędowy, motor 1.8, większego nie potrzebuję, palenie na pułapie 7l / 100km. Wszystko kapitalnie. Pamiętałam powiedzenia własnego ojca, żeby w żadnym wypadku nie zdobywać czegoś bez niego, jeśli chodzi o auta. Jaka byłam niemądra, iż nie posłuchałam jego wskazówki. Weszłam w pociąg z Krakowa aż do Skawiny w sprawie sprawdzenia tegoż cuda.

kolizja

Wyszło na to, że w praktyce wygląda jeszcze cudowniej. Wewnątrz miły dla oczu, jak na przykład spod igły. Długo się nie zastanawiałam, nawet nie pertraktowałam wartości w takim zakupowym wariactwie ale wręcz zadecydowałam z miejsca, że biorę. Prędko odpisaliśmy umowę zakup – sprzedaż, uiściłam opłatę gotówką i ruszyłam w trasę powrotną już kierując. Olaboga! Co to była za przygoda. Poprzez początkowe sto kilometrów całokształt w porządku. Pomimo tego tuż przed samym Wrocławiem auto poczęło publikować spośród siebie szczególne dźwięki. Zjechałam na skraj drogi i ustaliłam, że sprawdzę co się wydarzyło. Próbowałam drugi raz uruchomić i nico. Powtórnie i nic. I wówczas przy własnej makówce rozpaliła się żaróweczka oznaczająca nowatorską intencjonalność. Gościu sprzedał mi popsute auto. Smartfon w dłoń, pomoc drogowa Częstochowa oznajmiona. 30 minut od tego czasu byli po mnie. Mniemałam, że to okaże się holowanie Częstochowa , ale jednak laweta Częstochowa weszła w grę.

Dotarliśmy na parking pod własnym blokiem, podziękowałam wielce panom, uiściłam opłatę i wkurzona wkroczyłam do chałupy. Zatelefonowałam po tatę a także narzeczonego. Na nieszczęście zamiast poszczycić się pomyślnym zakupem musiałam przedstawić wszystko o tym co się wydarzyło po drodze. Bmw wylądowało u technika. Wyszło na jaw iż w żadnym wypadku nie było bezkolizyjne, dodatkowo było strzelone przynajmniej dwa razy oraz ma istotne naruszenia. Naprawa kosztowała trzy tysiące PLN.