Odkup cesji z OC sprawcy. Zdobądź więcej informacji!

Dopłata do odszkodowań

Jeżdżąc autem sumiennie jesteśmy zmuszeni posiadać wykupioną polisę OC na samochód, którym podróżujemy.

Polisa OC to nic innego jak odpowiedzialność cywilna za kolizje i wypadki, które nam się zdarzają.

Jeżeli kraksa jest wywołana nie przez nas a poprzez inneosoby kierującej pojazdem, wtedy dostajemy odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego z polisy osoby, jaka sprowadziła kraksę. W wypadku kiedy nie zgadzamy się z zdobytą sumą pieniędzy, po osobistych odwoływaniach zostaje nam proceder, tak zwany, odkup cesji z OC sprawcy.

Szperając w internecie zdołamy znaleźć firmy, które trudnią się takim procederem, liczy on na tym, że firma odkupuje od nas swoją szkodę, dopłaca nam różnicę a potem już sama ubiega się o pieniądze od ubezpieczyciela. Jest to jak najbardziej legalne z tym, iż przed wykonaniem transakcji jej opłacalność jest analizowana przez analityka spółki, czy jest zyskowna.
Dopłata do odszkodowań sprawia, że nie jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na zaniżane niejednokrotnie, zapłaty firm ubezpieczeniowych.
Posiadamy jeszcze alternatywę, aby dostać kwotę większą, jaka pomoże nam w remoncie uszkodzonego auta.
Tuż przy takich metodach nie uczestniczymy w wydatkach sądowych, ogólnie przy sprzedaży naszej, zakwalifikowanej straty, otrzymujemy zadowalające nas pieniądze i nic nas obecnie nie interesuje.

Inną formą jest również dopłata do kosztorysów, polega ona na dopłacie wyznaczonej kwoty do naprawy auta.

dopłata do odszkodowań

Znana jest forma remontu pojazdu w zakładzie wyznaczonym przez towarzystwo ubezpieczeniowe, sumy kosztorysu tego rodzaju naprawy nieraz są zaniżane i wystarczają jedynie na renowacje w znajomych zakładach, firmy odkupujące szkody dopłacają wówczas pieniądze do kosztorysów, także w podobnym przypadku omijają nas wszelkie sprawy sądowe i inne nieprzyjemności.

Wszystkie te strategie są legalne i dopuszczalne, pod warunkiem jednak, że krzywda nie rozliczona jako szkoda całkowita.