Nieco informacji o bieganiu

kamera na kask

Jeśli kochasz biegać, podróżować na rowerze lub kultywować inną aktywność cielesną na powietrzu, najnowsza technologia zaprojektowała parę gadżetów, które na bank cię zaintrygują. Jedną z ciekawszych ciekawostek w świecie akcesoriów rowerowych staje się tzw. kamera na kask. Jeśli podróżujesz rowerem w atrakcyjne miejsca, albo odbywasz bicyklem fascynujące trasy, taki przedmiot może być dla ciebie. Dzięki kamerze instalowanej wprost na kask będziesz mógł nagrywać filmiki ze własnych przejażdżek. Taki filmik po obróbce jest w stanie znaleźć się na założony przez ciebie kanał YouTube, na którym zdajesz historię ze swoich rowerowych wycieczek. Nagranie z kamery możesz umieścić na własnym profilu facebook bądź dać do obejrzenia rodzinie oraz przyjaciołom. Z pewnością każdy wielbiciel czterech kółek będzie ci zazdrościł!

pulsometr do biegania

Jeżeli jednak jesteś wciągniętym biegaczem, uczestniczysz w akcjach biegowych, bądź biegach długodystansowych, powinien ci się przydać pulsometr do biegania. Ten pulsometr jest nakładany na nadgarstek. Waży tylko i wyłącznie kilka gramów, co nie musi być odczuwalne jako dodatkowe obciążenie w trakcie rozległych biegów. Zalety posiadania pulsometru bywają niemałe. Po pierwsze biegnąc zdołasz przez cały czas na bieżąco monitorować puls i tętno serduszka. Dzięki temu zdołasz monitorować oraz poprawiać swoje osiągi, a też kontrolować w jakiej jesteś kondycji na danym odcinku trasy.

Atrakcyjną ciekawostką w świecie sportowych nowinek technicznych bywa tzw. smart bransoletka. Łączy ona w sobie zalety zarówno pulsometru, zegarka, czy w końcu smartfonu. Bywa to jakby mini kompa, jaki zabierasz ze sobą w każdnym miejscu w postaci delikatnej bransoletki nakładanej na nadgarstek. Wspomniany gadżet z pewnością uderzy do gustu sportsmenom wyczynowym jak i fanatykom. Niezależnie od tego czy idziesz pobiegać, zanurzysz w jeziorze czy organizujesz lot paralotnią, tego rodzaju bransoleta pozwoli ci nadzorować sytuację na bieżąco. Mimo, iż nie należy ona do najtańszych akcesoriów, z pewnością jest warta swojej ceny. Jest to również znakomity podarunek, jaki możesz sprawić krewnym uprawiającym sporty outdorowe.