Obywatelskie niepewności zespolone ze sponsoringiem

Możliwość komentowania Obywatelskie niepewności zespolone ze sponsoringiem została wyłączona

Chociaż sponsorowanie dla wielu osób to wciąż zagadnienie tabu, to ze stwierdzeniem tego typu zetknęło się już większa część osób. Na ogół jednoczony jest on z młodymi dziewczynami, które poszukują facetów, sponsorów, którzy za posługi towarzyskie będą płacić. Zazwyczaj jak rozmyśla się o sponsoringu, najprzód przychodzą na myśl usługi seksualne. Jednakże nie w każdym przypadku tak bywa. Częstokroć sponsoring to jedynie usługi społeczne, polegające na dzieleniu wspólnego czasu, jednakże bez podtekstów seksualnych.

Szukanie sponsorki lub sponsora

Temat sponsoringu, jak napomknięto wyżej, zazwyczaj wiązany bywa z dziewczynami. To one najczęściej wypatrują sponsora. Jednak od dawna sprawa owa zaczyna się już zmieniać. Trudno nie spostrzec, że też faceci wypatrują pań, które będą ich donatorkami. Widać to przede wszystkim, jeśli przeanalizujemy obwieszczenia na rozlicznego rodzaju portalach towarzyskich. Ogłoszenia rodzaju „szukam sponsorki” zdarzają się coraz to częściej i nikogo już nie zdumiewają.

Skądże taka sytuacja? Nade wszystko powstaje ona z przemian w osobowości pań. Stają się one coraz to bardziej odważne również w dziedzinie płciowej. Konotuje to, że dziewczyny, szczególnie owe samotne, posiadające potrzeby seksualne, umieją je w ten właśnie sposób zaspokoić. Analogicznie jest z facetami. Dla sporej części z nich spotkania z donatorką to możności dostania ponadprogramowych pieniędzy, lecz także możliwość spełnienia swych potrzeb erotycznych. Chociaż powinno się ponownie przypomnieć to, o czym wspomniano uprzednio. Sponsoring to nie tylko usługi seksualne, ale także w szeregu przypadków jedynie usługi koleżeńskie.

Czy sponsoring to nieodpowiednia rzecz? Z punktu widzenia moralnego wolno mieć niepewności, o ile natomiast jest to pakt dwóch dojrzałych postaci, w jakim żadnej jednostce nie doskwiera żadna krzywda, to nie istnieje przyczyna, żeby taki kontrakt potępiać. Jest to wolny wybór zarówno ludzi poszukujących sponsorki, jak i osób, które chcą być sponsorami lub sponsorkami.